Kėbulo suvirinimo ir dažymo profesionalai

Highly skilled certified mechanics guaranteed.

Aukštos kokybės paslaugos.

Jūsų automobilis apgadintas?

Esame pasiruošę jūsų automobilį suremontuoti ir atnaujinti greitai ir nebrangiai.

Automobilio kėbulo remontas

Nemažai autoservisų neužsiima tikruoju kėbulo remontu – tik pakeičia vienas detales naujomis. Automobilio savininkai sumoka didžiulius pinigus už pakeistas detales. Mes einame kitu keliu – kėbulo remontą atliekame kokybiškai ir profesionaliai – viriname, dažome, atlankstome – sutaisome iki idealios išvaizdos ir funkcionalumo. Tai pigiau ir esate garantuoti, jog automobilis veiks taip, kaip turi veikti.

Dirbame ne vienerius metus, todėl turime sukaupę daug patirties. Jūsų automobilis taps kaip naujas mūsų meistrų rankose.

25+

18+

metų patirtis

10k+

10k+

valandų darbo

2k+

2k+

Mašinų aptarnauta

2k+

500+

Patenkintų klientų

Dirbame su verslu.

Nuolatos bendradarbiaujame su įmonėmis, kurios pačios valdo savo automobilių parką. Nuolatiniams klientams daug žodžių ištarti nereikia – tiesiog paiimame raktelius, padarome savo darbą, išrašome sąskaitą ir palinkime gero kelio.

Puikiai suprantame, kad automobiliai turi būti suremontuoti kokybiškai, nes tai daugelio tokių įmonių darbo įrankis ir kasdieninis pagalbininkas. Teikiame paruošimo techninei apžiūrai paslaugą, todėl dirbame itin kruopščiai ir atidžiai. Remontuojame lengvuosius automobilius ir mikroautobusus – populiariausią komercinį transportą.

Verslo klientams taikoma lanksti kainodara, lankstūs atsiskaitymo terminai. Nuolatos konsultuojame už transporto priežiūrą atsakingus žmones, pateikiame vertingų rekomendacijų ir patarimų, kaip prižiūrėti įmonės automobilius, kad jie į servisą atvyktų kuo rečiau.